Мій досвід роботи лікарем давно вже став для мене глибоким переконанням: бути медиком – це не професія, а покликання. Покликання на все життя. Знання, вміння, досвід лікаря цінилися і будуть цінитися завжди. Адже треба мати особливий талант – поставити хворому точний діагноз, підбадьорити людину, надати їй вчасно допомогу.
   Мав рацію великий Гіппократ, колись зазначивши: «Любов до лікарського мистецтва – це і є любов до людства». А Гомер підкреслював: «Вартий багатьох воїнів один лікар вправний». Сьогодні ніщо не змінилося під сонцем: ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров’я людини.
  В наш 21 вік, особливо в діагностиці захворювань, чимало залежить від сучасного медичного обладнання. Але ж його обслуговують лікарі. І, звичайно, останнє слово завжди за ними. Я теж мала можливість взяти безпосередню участь у реорганізації медицини і внести свій вклад у створення нових, довірчих взаємин лікар-пацієнт і доступної для всіх медицини третього тисячоліття. Тому для мене було важливим і приємним відзначення моєї особи як провідного фахівця з акушерства і гінекології у Всеукраїнському проекті «ЛІКАР ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ» поряд з кращими працівниками охорони здоров’я. Нижче наведена стаття з книги "Лікар третього тисячоліття"..

 

КОВАЛЬЧУК-ЗАРХ
ЛЮБОВ ЄВГЕНІВНА

Народилася 27 червня 1951 року в
м. Дрогобичі в родині лікарів.
Одружена. Син та донька - лікарі.
Закінчила з відзнакою Львівський медичний інститут у 1974 р.
Закінчила заочно аспірантуру на кафедрі акушерства і гінекології Київського інституту удосконалення лікарів. Кандидат медичних наук. Автор понад 20 наукових праць.
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії.
Лауреат регіонального Рейтингу "Золота Фортуна" в номінації «Кращий лікар» (2000 р.).
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України (2001 р.).
Депутат міської ради трьох демократичних скликань.
Голова товариства "Баварія - Рівне".

ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ З АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
КОВАЛЬЧУК ЛЮБОВ ЄВГЕНІВНА

— відомий у місті та області акушер-гінеколог, науковець, спеціаліст із багаторічним практичним стажем, має вищу кваліфікацію, великий стаж роботи. Один з ініціаторів створення та завідуюча відділення екстрагенітальної патології в Рівненський обласній лікарні.

Головний лікар пологового будинку № 1 м. Рівного, міський акушер-гінеколог.
Співзасновник благодійного фонду "Світ матері і дитини".

Пологовий будинок № 1 м. Рівного - перший лікувальний заклад, створений в місті у повоєнні роки для  надання лікувально-профілактичної допомоги жіночому населенню. З   упевненістю   можна   назвати   пологовий   будинок центром з підготовки досвідчених кадрів міста й області. Саме тут у  1974 р. зробила свої перші лікарські кроки головний лікар пологового будинку №  1 Л. Є. Ковальчук. Саме сюди їй судилось повернутися після реорганізації відділення екстрагенітальної патології вагітних Рівненської І обласної клінічної лікарні в 2000 р., яке вона організувала й очолювала з 1988 р. За час існування відділення тисячі малюків завдячують їй своєю появою на світ, тисячі подружніх пар щасливі поповненням своїх сімей.

Саме тут вперше у Рівненській області почали проводити "сімейні" пологи, розроджувати через природні пологові шляхи вагітних з рубцем на матці, з успіхом застосовувати гемосорбцію у вагітних з резус-конфліктною вагітністю.

І саме сьогодні ця обдарована, енергійна жінка очолює команду однодумців - колектив пологового будинку №  1. Приймає важкі рішення, турбується про кожного  працівника та відстоює як депутат міської Ради інтереси  української родини. Спеціаліст з широкою ерудицією, блискучий акушер-гінеколог, здобула велику вдячність і повагу серед пацієнток. Щоденно і невтомно дбає про здоров'я жіночого населення, навчає і ділиться досвідом, створює нові зв'язки між лікувальними закладами, лікує, оперує, приймає пологи і при цьому залишається відважною. чуйною, активною, красивою.

Молоді лікарі вчаться у свого керівника не тільки майстерності лікаря - фахівця з великої літери, вмінню приймати рішення в складних випадках, але й впевненості, вмінню вислухати, усувати негаразди, бути відповідальними людьми. Пацієнтки пологового будинку - не тільки мешканки м. Рівного. Сюди їдуть за допомогою вагітні з акушерською та соматичною патологією з усіх районів області, сусідніх областей.

На базі пологового будинку № 1 діє Асоціація планування сім'ї, створено експериментальний майданчик "Матір - дитина - сім'я" з підготовки молодих подружніх пар до свідомого батьківства.

Пологовий будинок № 1 - партнер клініки перинатології та гінекології м. Забже (Польща). Заклад обрано реципієнтом українсько-швейцарської Програми з перинатології. Акредитаційною Комісією МОЗ України пологовому будинку № 1 присвоєно вищу категорію.


 З книги «ЛІКАР ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ» 
ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ З АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
 
 
Яндекс.Метрика
 
Make a Free Website with Yola.